Profesjonalny montaż

Firma „DOMEGA” będąc na rynku stolarki otworowej już ponad 20 lat, oferuje usługi w zakresie demontażu i montażu okien, drzwi, bram i rolet.

Montaż stolarki (okien i drzwi) prowadzony jest zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami. Na życzenie klienta wykonujemy przeróbki i wykończenia tynkarskie otworów okienno-drzwiowych.

Istnieje także możliwość indywidualnego ustalenia sposobu, czasu i wszystkich innych szczegółów montażu wg Państwa preferencji. Dbamy o to, aby przy każdym zleceniu zrealizować nasz cel, jakim jest stuprocentowa satysfakcja klienta.

W trakcie naszej działalności udało nam się zdobyć szerokie doświadczenie, które poparte jest rosnącym zaufaniem oraz pozytywnymi opiniami naszych Klientów.

W styczniu 2012 odbyły się Wielkopolskie Warsztaty Montażowe, podczas których montażyści firmy Domega poddali swoją wiedzę i umiejętności zawodowe ocenie ekspertów. Po zaliczeniu egzaminu teoretycznego i praktycznego , jako jedni z pierwszych w Wielkopolsce otrzymali tytuł: MISTRZA MONTAŻU STOLARKI OKIENNEJ.

dyplomy
Mistrz

Tytuł MONTAŻYSTA STOLARKI VIP został przyznany naszym pracownikom i montażystom po przebytych warsztatach w dniu 2 lutego 2013 r. Mamy nadzieję , że szkolenie praktyczne dodatnio wpłynie na jakość i poziom obsługi naszych klientów, a nowe technologie pomogą w precyzyjniejszym montażu stolarki.

certyfikaty

Miło nam poinformować, że firma nasza po wielu szkoleniach i weryfikacji uzyskała tytuł SOMFY EXPERT.

somfy