Uchylne bramy garażowe charakteryzują się komfortową obsługą, funkcjonalnością, bezpieczeństwem i prostą, trwałą konstrukcją. Skrzydło najczęściej wykonuje się z ocynkowanej blachy stalowej, która jest dodatkowo zabezpieczona antykorozyjnie. Dzięki użyci sprawdzonych mechanizmów, takich jak łożyskowane rolki, odpowiednie sprężyny naciągowe, mamy gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa użytkowania przez wiele lat, a przy tym cichą, bezawaryjną pracę. Szukają Państwo bramy z prostą obsługą, która będzie stosunkowo tania, a przy tym dobrze chroniła wnętrze garażu? To jest ona odpowiednim wyborem.

Brama garażowa dopasowana do indywidualnych potrzeb

Przygotowaliśmy szeroki wybór uchylnych bram garażowych o różnej wysokości, szerokości, dzięki czemu bez problemu dopasują ją Państwo do wymiarów otworu wjazdowego. Odpowiednie dobranie rozmiaru i prawidłowy montaż zapewnią dobrą ochronę przedmiotów znajdujących się w środku oraz zmniejszą straty ciepła w całym budynku. Warto pamiętać także o walorach estetycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą kolorystykę, a także wiele wzorów paneli. Bez problemu można dopasować produkt do stylu zabudowań i całej działki. Nasze płyty garażowe idealnie sprawdzą się zarówno przy nowoczesnych budynkach, jak również tych o klasycznym wyglądzie. Bez problemu stworzą Państwo komplet bramy garażowej z drzwiami zewnętrznymi, oknami czy elewacją budynku.

W jaki sposób działają uchylne bramy garażowe?

Bramę uchylną montuje się na ościeżnicach, które są silne przymocowane do ścian. Główna płyta garażowa podczas otwierania prowadzona jest po profilach, co pozwala utrzymać ją w odpowiedniej pozycji. Podnoszenie oraz opadanie bramy wspomagane jest układem sprężyn, które znacząco ułatwiają otwieranie, nawet przy dużym i ciężkim skrzydle. Taka solidna i jednocześnie nieskomplikowana budowa wpływa na funkcjonalność, a także bezpieczeństwo. Dlatego też uchylne bramy garażowe od wielu lat są bardzo popularnym rozwiązaniem.