Przedstawiamy najnowszą ofertę firmy ALUHAUS, której produkty znajdą Państwo w naszych salonach okien i drzwi. Zawiera ona energooszczędne okna aluminiowe, wykonane z dużą dbałością o szczegóły z tego niezwykle lekkiego i trwałego metalu. Są one przeznaczone dla domów jednorodzinnych, w których projektuje się przeszklone ściany i przesuwne drzwi na taras.

Elegancja i duża wytrzymałość

Różnorodne kształty profili, z jakich zbudowane są proponowane przez nas okna aluminiowe, pozwolą na zrealizowanie smukłych i wytrzymałych konstrukcji. Dzięki możliwości zastosowania niestandardowych szyb oraz bogatej palecie kolorów można stworzyć wiele niepowtarzalnych wizji architektonicznych. Ponadto wyroby te znane są z niebanalnej estetyki, dodającej domowi elegancji oraz wyjątkowego charakteru. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnych domach i rezydencjach.

Do zalet oferowanych przez nas okien aluminiowych można zaliczyć również ich wyjątkową trwałość, odporność na czynniki biologiczne i wilgoć, a w efekcie – także na korozję. Te modele mogą być malowane proszkowo, co pozwala na dopasowanie ich stylu do aranżacji budynku. Ponadto lekkość wykorzystanego materiału sprawia, że montaż jest szybki i łatwy. Nowoczesne technologie zastosowane w produktach firmy ALUHAUS gwarantują staranne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji. W dodatku wszystkie wyroby są przyjazne środowisku. Stolarka aluminiowa tego producenta może być w 100% odzyskana jako surowiec wtórny, bez strat jakościowych. Jest też łatwa do utrzymania w czystości i nie wymaga prawie żadnej konserwacji.

Nie tylko okna!

Oprócz okien aluminiowych kolekcja ALUHAUS zawiera też drzwi tarasowe HST oraz PSK. Produkty te tworzą niezwykle funkcjonalne systemy, które zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną, lekkość i solidność konstrukcji, a także nowoczesny design. Uniwersalność proponowanych projektów umożliwia dopasowanie ich do wielu różnorodnych stylów architektonicznych.

Więcej informacji o produktach mogą Państwo uzyskać w naszych salonach w Poznaniu oraz Swarzędzu!

Nowoczesne rozwiązania w zakresie stolarki aluminiowej – systemy.
  • ALUHAUS 75 – nowoczesny system aluminiowy gwarantujący lekkość konstrukcji i maksymalne wykorzystanie przeszklenia, służący do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej
  • ALUHAUS Slide – ciepła seria profili z aluminium do drzwi podnoszono-przesuwnych HST
  • ALUHAUS 90 – system o podwyższonej izolacyjności termicznej, jeden z najcieplejszych systemów funkcjonujący na rynku (Uf od 0,6W/m²K, Uw dla przeszklenia stałego od 0,7W/m²K). Trójkomorowa budowa, przegroda termiczna ze specjalną konstrukcją o szerokości 45 mm wykonana z innowacyjnych materiałów. Skrzydło okienne i rama okienna wyposażona w ten sam wkład izolacyjny. Nowoczesny design, innowacyjny i estetyczny system odprowadzania wody z konstrukcji bez widocznych elementów maskujących otwory odwodnieniowe.

aluhkoor

Szyba zespolona

Zespolona 1,0 o współczynniku przenikania ciepła U=1,0W/m²K, bez uciążliwego ciemnego odblasku i „efektu brudnych firanek”, możliwość zastosowania dwukomorowego pakietu szybowego U=0,7W/m²K

  • ALUHAUS 75 – system o podwyższonej izolacyjności termicznej. Trójkomorowa budowa, przegroda termiczna ze specjalną konstrukcją
  • ALUHAUS 90 – system o podwyższonej izolacyjności termicznej, jeden z najcieplejszych systemów funkcjonujący na rynku (Uf w przedziale od 0,6-1,23 W/m2K). Trójkomorowa budowa, przegroda termiczna ze specjalną konstrukcją o szerokości 45 mm wykonana z innowacyjnych materiałów. Skrzydło okienne i rama okienna wyposażona w ten sam wkład izolacyjny. Nowoczesny design, innowacyjny i estetyczny system odprowadzania wody z konstrukcji bez widocznych elementów maskujących otwory odwodnieniowe.
  • Najwyższe wymagania techniczne dotyczące izolacyjności termicznej – obniżenie współczynnika przenikalności cieplnej nawet do 0,5 W/(m2K) w stosunku do analogicznych systemów aluminiowych
  • Możliwość wykonania okien i drzwi antywłamaniowych
  • Możliwość gięcia profili, co umożliwia wykonanie różnego rodzaju łuków oraz konstrukcji łukowych