Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku w Poznaniu. Od wielu lat nasz salon okien i drzwi dostarcza Klientom wyselekcjonowane produkty wiodących polskich producentów. Dzięki doświadczeniu oraz współpracy z cenionymi firmami, możemy proponować wyroby wyróżniające się wysoką jakością oraz konkurencyjnymi cenami. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie stolarki otworowej, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu kompetentną obsługę, fachową poradę oraz najlepsze produkty.

Nowoczesna i funkcjonalna stolarka okienna

Oferujemy szeroki wybór wyrobów z zakresu stolarki okiennej, które cechują się nowoczesnością, starannym wykonaniem i wysoką funkcjonalnością. Proponujemy między innymi okna plastikowe, aluminiowe oraz z PCV, a także ponadczasowe okna drewniane. Wszystkie dostępne w naszych salonach produkty zrobione są z wysokogatunkowych materiałów. Dzięki różnorodności naszej oferty można z łatwością dopasować poszczególne elementy do stylu, jaki reprezentuje budynek. Istnieje możliwość zastosowania różnych rodzajów szyb i wyboru koloru z bogatej palety barw.

Dystrybutor drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

W naszej ofercie znajduje się też szeroki wybór drzwi od cenionych producentów, takich jak POL-SKONE, Eclisse, Parmax, czy Vikking. Jesteśmy dystrybutorem drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Wśród proponowanych przez nas produktów są zarówno drzwi pełne, jak i z efektownymi przeszkleniami. Oferujemy wiele modeli, więc z pewnością znajdą Państwo u nas odpowiednie dla siebie drzwi.

W naszej ofercie znajdują się też bramy garażowe segmentowe i uchylne oraz rolety okienne i żaluzje.

Profesjonalne doradztwo

Szczególną uwagę skupiamy na sukcesywnym rozwijaniu i podnoszeniu kwalifikacji kadry, poprzez odpowiedni dobór pracowników i zapewnienie im profesjonalnych szkoleń. Dzięki czemu możemy udzielić fachowych porad zarówno w naszym salonie drzwi i okien, jak i podczas wizyt na Państwa budowach. Ponadto oferujemy pomiar i doradztwo techniczne na placu budowy, specjalistyczny transport oraz usługę autoryzowanego montażu okien, drzwi, rolet oraz bram garażowych. Wykonujemy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jeśli chcą Państwo zapoznać się ze szczegółami naszej oferty, zapraszamy do naszych salonów w Poznaniu oraz Swarzędzu.

Salon w Poznaniu

Poznań
ul. Krauthofera 42
tel: 61 830 34 68
tel: +48 600 040 425
info@domega.pl

Salon w Swarzędzu

Swarzędz
ul. Cieszkowskiego 92
tel: +48 602 541 129
swarzedz@domega.pl
ok
20 lat doświadczenia
drzwi
Szeroka oferta okien,
drzwi, bram
ok
Rzetelność i fachowość
7500
zadowolonych Klientów
90
wykonywanych montaży w miesiącu
700
modeli produktów (okna, drzwi, rolety, bramy)