Aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszym Klientom, sprzedaż produktów uzupełniliśmy o usługi profesjonalnego montażu okien, drzwi i innych dostępnych w naszej ofercie produktów. Nasz zespół fachowców wykona odpowiednią usługę w sposób solidny i profesjonalny. Każdy montaż okien czy drzwi zawsze przeprowadzony jest zgodnie z obowiązującymi standardami, przepisami i zaleceniami producentów. Na życzenie klienta wykonujemy także przeróbki oraz wykończenia tynkarskie otworów okienno-drzwiowych. W trakcie naszej działalności udało nam się zdobyć szerokie doświadczenie, które jest poparte rosnącym zaufaniem oraz pozytywnymi opiniami naszych klientów.

Co oferujemy w ramach montażu okien?

Charakteryzujemy się kompleksowym podejściem podczas montażu okien. Oferujemy możliwość indywidualnego ustalenia szczegółów naszych usług według Państwa preferencji. Nasi specjaliści montują i demontują zarówno okna aluminiowe, drewniane, jak i z PCV. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie, a także najnowszą wiedzę oraz niezbędne umiejętności w tej dziedzinie. Stosują m.in. technikę montażu warstwowego (tzw. ciepły montaż), która znacznie zwiększa paramenty izolacyjne okien. Nasz zespół zajmuje się również montażem drzwi tarasowych, rolet, żaluzji oraz bram garażowych.

Montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

W naszej ofercie znajduje się także montaż drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Niezależnie czy mamy do czynienia z klasycznymi drzwiami, czy antywłamaniowymi lub z przeszkleniami, zawsze montaż wykonany jest profesjonalnie i zgodnie z instrukcją producenta. Nasz oferta obejmuje także fachowy pomiar, doradztwo i drobne obróbki na życzenie klienta. Prawidłowy montaż drzwi zewnętrznych zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort akustyczno-cieplny.

Szkolenia i osiągnięcia zespołu Domega

Istotne jest dla nas, aby nasz zespół stale rozwijał swoją wiedzę i umiejętności w zakresie profesjonalnego montażu okien i drzwi. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby jeszcze lepiej wykonywać swoje usługi. Możemy pochwalić się kilkoma sukcesami. Nasz zespół zdobył:

  • tytuł MISTRZA MONTAŻU STOLARKI OKIENNEJ – przyznany w styczniu 2012 roku podczas Warsztatów Montażowych po pozytywnie zdanych egzaminach: teoretycznym i praktycznym;
  • tytuł MONTAŻYSTY STOLARKI VIP – przyznany 2 lutego 2013;
  • tytuł SOMFY EXPERT – przyznany po wielu szkoleniach i pozytywnej weryfikacji.
dyplomy
Mistrz

Tytuł MONTAŻYSTA STOLARKI VIP został przyznany naszym pracownikom i montażystom po przebytych warsztatach w dniu 2 lutego 2013 r. Mamy nadzieję , że szkolenie praktyczne dodatnio wpłynie na jakość i poziom obsługi naszych klientów, a nowe technologie pomogą w precyzyjniejszym montażu stolarki.

certyfikaty

Miło nam poinformować, że firma nasza po wielu szkoleniach i weryfikacji uzyskała tytuł SOMFY EXPERT.

somfy