Firma „DOMEGA” rozwija swoją działalność na rynku stolarki otworowej już ponad 20 lat. Aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszym Klientom, sprzedaż produktów uzupełniliśmy o usługi profesjonalnego montażu okien, drzwi i innych dostępnych w naszej ofercie produktów. Po zakupie wysyłamy do Państwa doświadczoną ekipę, która wykona usługi montażowe zgodnie z zasadami sztuki oraz bez uszkodzeń samej stolarki. Rzetelnie oraz solidnie wykonają każde zlecenie w tej dziedzinie.

Nasi specjaliści montują i demontują zarówno okna drewniane, jak i z PCV. Oferujemy również montowanie okien aluminiowych i drzwi tarasowych. Mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie montażu okien różnego typu. Montaż warstwowy, czyli tak zwany ciepły montaż nie jest im obcy. Metoda ta pozwala na znaczne udoskonalenie parametrów izolacyjnych okien poprzez dodatkowe zabezpieczenie warstwy izolacji cieplnej. Montaż stolarki jest prowadzony zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami. Na życzenie Klienta wykonujemy przeróbki i wykończenia tynkarskie otworów okienno-drzwiowych.

Montujemy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

W naszej ofercie znajduje się również montaż drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Fachowo zamontujemy każde drzwi, zarówno tradycyjne, jak i przeszklone, czy antywłamaniowe. Prawidłowy montaż sprawia, że drzwi zapewniają domownikom bezpieczeństwo oraz komfort akustyczny i cieplny. Ponadto zagwarantuje, że będą Państwo mogli cieszyć się wybranymi drzwiami przez wiele lat. Wszystkie czynności związane z montażem drzwi zewnętrznych wykonujemy starannie oraz zgodnie z zaleceniami producenta.

Zajmujemy się także montażem rolet okiennych, żaluzji oraz bram garażowych. Oferujemy możliwość indywidualnego ustalenia sposobu, czasu i wszystkich innych szczegółów montażu według Państwa preferencji. Dbamy o to, aby przy każdym zleceniu zrealizować nasz cel, jakim jest stuprocentowa satysfakcja Klienta.

W trakcie naszej działalności udało nam się zdobyć szerokie doświadczenie w montażu okien i drzwi, które jest poparte rosnącym zaufaniem oraz pozytywnymi opiniami naszych Klientów.

W styczniu 2012 odbyły się Wielkopolskie Warsztaty Montażowe, podczas których montażyści firmy Domega poddali swoją wiedzę i umiejętności zawodowe ocenie ekspertów. Po zaliczeniu egzaminu teoretycznego i praktycznego , jako jedni z pierwszych w Wielkopolsce otrzymali tytuł: MISTRZA MONTAŻU STOLARKI OKIENNEJ.

dyplomy
Mistrz

Tytuł MONTAŻYSTA STOLARKI VIP został przyznany naszym pracownikom i montażystom po przebytych warsztatach w dniu 2 lutego 2013 r. Mamy nadzieję , że szkolenie praktyczne dodatnio wpłynie na jakość i poziom obsługi naszych klientów, a nowe technologie pomogą w precyzyjniejszym montażu stolarki.

certyfikaty

Miło nam poinformować, że firma nasza po wielu szkoleniach i weryfikacji uzyskała tytuł SOMFY EXPERT.

somfy