Firma „DOMEGA” rozwija swoją działalność na rynku stolarki otworowej już ponad 20 lat.  Aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszym Klientom, sprzedaż produktów uzupełniliśmy o usługi profesjonalnego montażu. Nasi specjaliści montują i demontują okna drewniane, aluminiowe i z PCV, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety okienne, bramy garażowe segmentowe i uchylne, a także oferowane przez nasz salon dodatki.

Montaż stolarki (drzwi i okna drewniane, aluminiowe oraz z PCV) jest prowadzony zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami. Na życzenie Klienta wykonujemy przeróbki i wykończenia tynkarskie otworów okienno-drzwiowych.

Istnieje także możliwość indywidualnego ustalenia sposobu, czasu i wszystkich innych szczegółów montażu wg Państwa preferencji. Dbamy o to, aby przy każdym zleceniu zrealizować nasz cel, jakim jest stuprocentowa satysfakcja Klienta.

W trakcie naszej działalności udało nam się zdobyć szerokie doświadczenie, które jest poparte rosnącym zaufaniem oraz pozytywnymi opiniami naszych Klientów.

W styczniu 2012 odbyły się Wielkopolskie Warsztaty Montażowe, podczas których montażyści firmy Domega poddali swoją wiedzę i umiejętności zawodowe ocenie ekspertów. Po zaliczeniu egzaminu teoretycznego i praktycznego , jako jedni z pierwszych w Wielkopolsce otrzymali tytuł: MISTRZA MONTAŻU STOLARKI OKIENNEJ.

dyplomy
Mistrz

Tytuł MONTAŻYSTA STOLARKI VIP został przyznany naszym pracownikom i montażystom po przebytych warsztatach w dniu 2 lutego 2013 r. Mamy nadzieję , że szkolenie praktyczne dodatnio wpłynie na jakość i poziom obsługi naszych klientów, a nowe technologie pomogą w precyzyjniejszym montażu stolarki.

certyfikaty

Miło nam poinformować, że firma nasza po wielu szkoleniach i weryfikacji uzyskała tytuł SOMFY EXPERT.

somfy