Drzwi zewnętrzne stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia budynku. Wpływają na bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Podkreślają styl wnętrza i całego budynku. Dlatego warto zainwestować w model o eleganckim czy nowoczesnym wyglądzie, który będzie miał również wysoką klasą zabezpieczeń antywłamaniowych oraz ochronę akustyczno-cieplną. Drzwi zewnętrzne powinny wykazywać odporność na czynniki atmosferyczne, a jakość i solidność ich wykonania muszą być zgodne z najnowszymi standardami technicznymi.

Dystrybutor drzwi zewnętrznych – nasza oferta

Od wielu lat działamy na rynku jako dystrybutor drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, okien, bram garażowych itp. Nasze doświadczenie oraz wyspecjalizowana wiedza pozwalają nam na wybór tylko najlepszych produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi zewnętrzne w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Posiadamy modele z przeszkleniami oraz o gładkich profilach, wykonane zarówno z drewna, jak również innych materiałów, takich jak: stal, aluminium czy tworzywa sztuczne. Klasyczne frezowania czy nowoczesne połączenie drewna, stali i betonu? Wybór zależy tylko od Państwa prywatnych preferencji oraz potrzeb, a my jako profesjonalny dystrybutor drzwi zewnętrznych chętnie doradzimy w zakupie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi zewnętrznych?

Wiemy, jak istotne są drzwi zewnętrzne w każdym domu. Muszą być funkcjonalne i chronić prywatność mieszkańców przez wiele lat. Dlatego znalezienie idealnego modelu nie jest tak prostą sprawą. Przed zakupem idealnych drzwi zewnętrznych zachęcamy, aby przyjrzeć się poniższym parametrom i na ich podstawie dokonać ostatecznego wyboru:

  • wysoka klasa antywłamaniowości (m.in. dodatkowe wzmocnienia w profilach skrzydeł i narożach, szyby antywłamaniowe, odpowiednie ryglowanie);
  • współczynnik przenikania ciepła – im niższy tym lepiej dla termoizolacji całego budynku (najlepiej, aby wynosił mniej niż 2.0 W/m²K);
  • izolacja akustyczna – współczynnik Rw powinien być jak najwyższy, aby tłumić dźwięki z zewnątrz;
  • wodoszczelność – wyższy współczynnik lepiej chroni przed przedostawaniem się wilgoci i deszczu;
  • wysoka klasa szczelności (najlepiej, aby drzwi miały minimum 3-4A).
Wybierz producenta, aby dowiedzieć się więcej