Rolety okienne stanowią atrakcyjną i praktyczną alternatywę dla zasłon. Są łatwiejsze do utrzymania w czystości, ponieważ nie wymagają prania i prasowania. Są też znacznie trwalsze, a dzięki dostępności w wielu wzorach i kolorach spełniają też funkcję dekoracyjną. Dopasowując rolety wewnętrzne stylistycznie lub kolorystycznie do wystroju pomieszczenie można wyraźnie uatrakcyjnić aranżację. Natomiast rolety zewnętrzne skutecznie chronią przed słońcem, zimnem i nieproszonymi gośćmi.

W naszym salonie w Poznaniu prowadzimy sprzedaż rolet okiennych marki OKNOPLAST. Szeroki wachlarz rodzajów oraz bogata paleta kolorystyczna pancerzy pozwalają stworzyć harmonijne kompozycje z oknami OKNOPLAST oraz elewacją budynku. Rolety okienne zewnętrzne zapewniają redukcję hałasu, jak również zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym przegrzaniem latem. Rolety wewnętrzne gwarantują intymność, cień i skuteczne zaciemnienie wnętrz. Jeśli więc szukają Państwo oryginalnych kolorów i fasonów rolet, które jednocześnie zapewnią bezpieczeństwo i komfort domownikom – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wszystkie proponowane przez nas rolety okienne są wyposażone w specjalne napędy elektryczne z wieszakami blokującymi. Zapewniają one niezawodne działanie, ale również podnoszą bezpieczeństwo poprzez uniemożliwienie ewentualnemu intruzowi podniesienia opuszczonego pancerza rolety. Codzienną obsługę ułatwi sterowanie za pomocą pilota. Zarówno rolety okienne zewnętrzne, jak i wewnętrzne możemy też wyposażyć w inteligentną automatykę czasową oraz czujniki reagujące na warunki atmosferyczne.

Rolety zewnętrzne LUNA

W naszej ofercie znajdują się uniwersalne rozwiązania, które wyróżniają się wysoką jakością oraz funkcjonalnością. Wśród nich są między innymi montowane na zewnątrz okna rolety LUNA. Dzięki możliwości instalacji na profilach poszerzających ramę okienną, te wytrzymałe zewnętrzne rolety okienne umożliwiają wyjątkowo ciepły montaż. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co jest gwarancją ich bezawaryjności na lata.

ZEWNĘTRZNE ROLETY LUNA

Jesteś świadomym konsumentem i cenisz sobie uniwersalne rozwiązania? Montowane na zewnątrz okna rolety LUNA to idealny wybór dla Ciebie. Dzięki możliwości montażu na profilach poszerzających ramę okienną umożliwiają one wyjątkowo ciepły montaż.

 • Możliwość całkowitej zabudowy rolety (z wyjątkiem klapy serwisowej) na etapie wykańczania elewacji.
 • System montowany po zewnętrznej stronie okna.
 • Możliwość zastosowania w przypadku budynków istniejących oraz nowych inwestycji.
 • Wyjątkowo “ciepły montaż” na profilach poszerzających ramę okienną – parametry potwierdzone certyfikatami.
 • Możliwość montażu do nadproża w kształcie odwróconej litery L umożliwiającego wykonanie elewacji z cieńszą, lecz bardzo dobrze izolującą warstwą ocieplenia.
 • Elementy obudowy rolety i pancerze wykonane z wysoko gatunkowego aluminium.
rolety luna

Rolety zewnętrzne SOL EVOLUTION

Zależy Ci na tym, aby w okresie zimowym nie tracić ciepła z Twojego domu, natomiast latem chcesz uniknąć przegrzania i cieszyć się miłym chłodem? Rozwiązanie dla Ciebie to zewnętrzne rolety okienne SOL EVOLUTION – jedyny produkt na rynku, w którym standardowo zastosowana jest izolacja o wyższych parametrach. Doskonały do wykorzystania zarówno w nowym budownictwie, jak i przy modernizacji budynków już istniejących.

 • System nakładany na okna (rolety zewnętrzne montowane we wnęce okiennej, po montażu stanowią część muru).
 • Możliwość zastosowania w przypadku budynków istniejących oraz nowych inwestycji.
 • Właściwości termoizolacyjne lepsze niż te, które mają rolety zewnętrzne standardowe (0,8 W/m²K zamiast 1,1 W/m²K).
ROLETY SOL EVOLUTION

ROLETY OKIENNE SOL

Światło dzienne jest niezwykle istotne dla naszego samopoczucia, ale jego nadmiar również potrafi być uciążliwy. Skuteczną ochronę przed nim zapewnią rolety okienne SOL, które są montowane we wnęce okiennej. Dzięki temu po montażu stanowią one część muru. Nie tylko chronią przed słońcem, ale również są wyposażone w elementy, które zmniejszają ryzyko włamania.

 • System nakładany na okna (rolety  zewnętrzne montowane we wnęce okiennej, po montażu stanowią część muru).
 • Elementy obudowy rolety oraz prowadnice wykonane z PVC.
 • Możliwość zastosowania w przypadku budynków istniejących oraz nowych inwestycji.
 • Możliwość całkowitej zabudowy rolety (z wyjątkiem klapy serwisowej).
 • Możliwość dodatkowego zabezpieczenia przez rygle automatyczne lub wieszaki blokujące.
ROLETY SOL

ROLETY OKIENNE TERRA

Każdy chciałby mieć dobrze chroniony dom, który jednocześnie będzie się dobrze prezentował. Taki efekt pozwala osiągnąć system TERRA – wykonane z wysokogatunkowego aluminium rolety okienne. Ich montaż jest wykonywany po zewnętrznej stronie okna. Podwójnie ryflowany profil tworzy rozwiązanie bardziej estetyczne i odporne na wiatr.

 • Rolety okienne montowane po zewnętrznej stronie okna.
 • Możliwość zastosowania w przypadku budynków istniejących oraz nowych inwestycji.
 • Elementy obudowy rolety i pancerze wykonane z wysoko gatunkowego aluminium.
 • Właściwości akustyczne potwierdzone certyfikatami.
ROLETY terra