Rolety okienne to niezwykle praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie do osłony okien. Pełnią także oryginalną ozdobę domu. Odpowiednio dobrane mogą stanowić spójną całość z elewacją, dachem, oknami i parapetami zewnętrznymi lub nadają wyjątkowy charakter pomieszczeniom. Oprócz walorów estetycznych, doskonale chronią wnętrze domu czy biura przed promieniami słonecznymi oraz ciekawskimi spojrzeniami przechodniów. Rolety okienne sprawiają, że we własnej przestrzeni poczują się Państwo niezwykle swobodnie. Idealnie dbają o prywatność. Są także niezwykle trwałe i proste w użytkowaniu. Łatwo utrzymać je w czystości. Wystarczy użyć odkurzacza lub przetrzeć wilgotną ściereczką.

Sprzedaż rolet okiennych – nasza oferta

W naszych salonach od wielu lat zajmujemy się sprzedażą rolet okiennych. Zawsze chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem z naszymi klientami. Wiemy, że wystrój okien może mieć ogromne znaczenie i jest wyrazem wyjątkowości danego miejsca. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele modeli o bogatej kolorystyce oraz mnogości materiałów, z których zostały wykonane. W sprzedaży rolet okiennych liczy się przede wszystkim indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Pomagamy dopasować odpowiedni model do salonu, kuchni czy łazienki.

Montaż rolet okiennych

Prawidłowy montaż rolet okiennych zapewnia łatwe i bezawaryjne ich użytkowanie przez wiele lat. Wszystkie proponowane przez nas rolety okienne mogą być wyposażone w specjalne napędy elektryczne z wieszakami blokującymi. Zapewniają one niezawodne działanie, ale również podnoszą bezpieczeństwo. Codzienną obsługę ułatwi sterowanie za pomocą pilota. Zarówno rolety okienne zewnętrzne, jak i wewnętrzne możemy wyposażyć w inteligentną automatykę czasową oraz czujniki reagujące na warunki atmosferyczne. Nasz zespół fachowców ma wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalną wiedzę, którą stale poszerzają, aby jeszcze lepiej wykonywać swoje usługi. Zapraszamy do skorzystania z pomocy specjalistów podczas montażu rolet okiennych.

ZEWNĘTRZNE ROLETY LUNA

Jesteś świadomym konsumentem i cenisz sobie uniwersalne rozwiązania? Montowane na zewnątrz okna rolety LUNA to idealny wybór dla Ciebie. Dzięki możliwości montażu na profilach poszerzających ramę okienną umożliwiają one wyjątkowo ciepły montaż.

 • Możliwość całkowitej zabudowy rolety (z wyjątkiem klapy serwisowej) na etapie wykańczania elewacji.
 • System montowany po zewnętrznej stronie okna.
 • Możliwość zastosowania w przypadku budynków istniejących oraz nowych inwestycji.
 • Wyjątkowo “ciepły montaż” na profilach poszerzających ramę okienną – parametry potwierdzone certyfikatami.
 • Możliwość montażu do nadproża w kształcie odwróconej litery L umożliwiającego wykonanie elewacji z cieńszą, lecz bardzo dobrze izolującą warstwą ocieplenia.
 • Elementy obudowy rolety i pancerze wykonane z wysoko gatunkowego aluminium.
rolety luna

Rolety zewnętrzne SOL EVOLUTION

Zależy Ci na tym, aby w okresie zimowym nie tracić ciepła z Twojego domu, natomiast latem chcesz uniknąć przegrzania i cieszyć się miłym chłodem? Rozwiązanie dla Ciebie to zewnętrzne rolety okienne SOL EVOLUTION – jedyny produkt na rynku, w którym standardowo zastosowana jest izolacja o wyższych parametrach. Doskonały do wykorzystania zarówno w nowym budownictwie, jak i przy modernizacji budynków już istniejących.

 • System nakładany na okna (rolety zewnętrzne montowane we wnęce okiennej, po montażu stanowią część muru).
 • Możliwość zastosowania w przypadku budynków istniejących oraz nowych inwestycji.
 • Właściwości termoizolacyjne lepsze niż te, które mają rolety zewnętrzne standardowe (0,8 W/m²K zamiast 1,1 W/m²K).
ROLETY SOL EVOLUTION

ROLETY OKIENNE SOL

Światło dzienne jest niezwykle istotne dla naszego samopoczucia, ale jego nadmiar również potrafi być uciążliwy. Skuteczną ochronę przed nim zapewnią rolety okienne SOL, które są montowane we wnęce okiennej. Dzięki temu po montażu stanowią one część muru. Nie tylko chronią przed słońcem, ale również są wyposażone w elementy, które zmniejszają ryzyko włamania.

 • System nakładany na okna (rolety  zewnętrzne montowane we wnęce okiennej, po montażu stanowią część muru).
 • Elementy obudowy rolety oraz prowadnice wykonane z PVC.
 • Możliwość zastosowania w przypadku budynków istniejących oraz nowych inwestycji.
 • Możliwość całkowitej zabudowy rolety (z wyjątkiem klapy serwisowej).
 • Możliwość dodatkowego zabezpieczenia przez rygle automatyczne lub wieszaki blokujące.
ROLETY SOL

ROLETY OKIENNE TERRA

Każdy chciałby mieć dobrze chroniony dom, który jednocześnie będzie się dobrze prezentował. Taki efekt pozwala osiągnąć system TERRA – wykonane z wysokogatunkowego aluminium rolety okienne. Ich montaż jest wykonywany po zewnętrznej stronie okna. Podwójnie ryflowany profil tworzy rozwiązanie bardziej estetyczne i odporne na wiatr.

 • Rolety okienne montowane po zewnętrznej stronie okna.
 • Możliwość zastosowania w przypadku budynków istniejących oraz nowych inwestycji.
 • Elementy obudowy rolety i pancerze wykonane z wysoko gatunkowego aluminium.
 • Właściwości akustyczne potwierdzone certyfikatami.
ROLETY terra