Jak podaje producent, system drzwi Entra to połączenie dwóch nowatorskich aspektów: idei drzwi ukrytych z możliwością stosowania niezliczonej ilości materiałów wykończeniowych.

Nowa kolekcja to drzwi z dyskretną ościeżnicą, umożliwiającą ich całkowite ukrycie w konstrukcji ściany. Drzwi w ramie aluminiowej pozwalają na wykorzystanie niemal dowolnych materiałów wykończeniowych, tym samym dają nieograniczone możliwości aranżacji, przy zachowaniu minimalistycznej formy, prostoty i funkcjonalności.

Producent drzwi ENTRA jest otwarty na propozycje wykorzystania różnych ciekawych materiałów do wykończenia.

Nowa kolekcja Entra, to drzwi stworzone z myślą o architektach. Wierzymy w ich nieograniczoną kreatywność, wspieramy niekonwencjonalne projekty, a naszą gamę produktów chcemy rozszerzać w kierunku, który wymaga odpowiedniego pomysłu.

Kolekcja Nature

NATURE to zbiór wykończeń fornirowanych, wprowadzających do wnętrza ciepły i przytulny charakter drewna.

Niespotykane dotąd geometryczne ułożenie forniru na skrzydle drzwiowym zapewnia wyjątkowe wrażenia estetyczne.

Kolekcja Basic

BASIC to oferta dla tych, którzy nie znaleźli w powyższych propozycjach tego czego szukali. Drzwi z tej kolekcji przygotowane są do pokrycia dowolnym wykończeniem stosowanym do pokrycia ścian jak farba akrylowa, tapeta czy tynki strukturalne.

BASIC to zaproszenie do puszczenia wodzy fantazji i nieskrępowanej wizji projektanta.

Kolekcja Minimal

Gama drzwi lakierowanych o gładkiej, matowej powierzchni.

W kolekcji można znaleźć drzwi w uniwersalnej bieli, ciepłych odcieniach beżu oraz modnych szarościach.

Kolekcja Future

Kolekcja FUTURE to krok w kierunku przyszłości. To zbiór nowoczesnych drzwi w wysokim połysku w najmodniejszych kolorach.

Pasują do wnętrz o futurystycznym charakterze jak również, ze względu na dużą wytrzymałość także do pomieszczeń biurowych.

Kolekcja Lucky

Bezkompromisowe, odważne kolory. Wyraźne i kontrastowe drzwi nie pozostaną niezauważone, wręcz staną się punktem centralnym pomieszczenia, aby każdego ranka powodować uśmiech na twarzy mieszkańców.

Kolekcja Brillance

Barwa i usłojenie drewna w połączeniu z wysokim połyskiem to główny motyw kolekcji BRILLANCE.

Połysk luksusu, który na zawsze stworzy niebanalny i wyjątkowy charakter Twojego wnętrza. BRILLANCE to propozycja dla fanów dyskretnych świecidełek.

Kolekcja Superior

Drzwi pokryte szkłem, ceramiką lub innym materiałem o maksymalnej grubości 4 mm. Ościeżnica umożliwia wykończenie ściany tym samym materiałem, zapewniając ochronę dla narożników i łatwy montaż dotąd trudnych w stosowaniu materiałów.

To dopełnienie niezwykłej kolekcji, która nie jest zamknięta w kilka propozycji, ale stanowi narzędzie w rękach projektanta do kreatywnej pracy i samodzielnego wyboru materiałów.

Gradara

Drzwi GRADARA przeznaczone są do stosowania w budownictwie mieszkaniowym, w budownictwie użyteczności publicznej jako drzwi wejściowe do mieszkań. Zastosowana w nich ościeżnica DISCRET według aprobaty technicznej ma 4 klasę wytrzymałości mechanicznej. Drzwi licują się z płaszczyzną ściany po stronie zewnętrznej, dając unikatowy efekt wizualny.