Pol-Skone to firma z ugruntowaną pozycją w rynku polskim. Według Raportu-Listy 1000 uplasowała się ona na 3 miejscu w Polsce wśród producentów drzwi w roku 2009 oraz na 2 miejscu wśród producentów drzwi wewnętrznych. Wieloletnie doświadczenie i wyznaczanie trendów w produkcji drzwi to powód do dumy, ale również zobowiązanie do nieustającej pracy.

Firma Pol-Skone, jak co roku, wykracza poza wymagania i oczekiwania Klientów, wprowadzając do swojej oferty nowatorskie technologie i wzory skrzydeł drzwiowych w bogatej kolorystyce. Niektóre nazwy, choć częściowo mogą wydać się znajome, w tegorocznej kolekcji przynoszą nową jakość. Jakie drzwi są najchętniej kupowane przez klientów firmy?

Oto najbardziej popularne kolekcje

SEMPRE – w roku 2010 nie bez powodu była to najchętniej kupowana kolekcja. Cechujący ją minimalizm i prostota formy w bardzo atrakcyjnej cenie to tylko dwa z naprawdę wielu atutów tej linii. W 2011 roku rozszerzona została kolorystyka Silkstone o sześć nowych barw. Największym hitem wśród nich jest okleina stylizowana na postarzałe drewno z charakterystycznymi śladami „mozolnej pracy korników”. Efekt ten jest widoczny na kolorach o nieprzypadkowych nazwach: orzech antyczny i kasztan antyczny. Warto też wspomnieć o innym nowym kolorze – antracyt Royal o niezwykle uniwersalnej barwie, która jest połączeniem brązu z grafitem. Dzięki temu doskonale łączy się z innymi barwami, zarówno tych w chłodnej tonacji, jak i ciepłej.

Pol-Skone wykracza poza wymagania i oczekiwania Klientów, wprowadzając do swojej oferty nowatorskie technologie i wzory.

SEMPRE LUX – kolekcja obecnie została wzbogacona o kilkanaście nowych modeli. Stanowi ją szeroka gama innowacyjnych a zarazem prostych w formie modeli skrzydeł wewnątrzlokalowych. Kolorystyka SEMPRE LUX to bogata paleta barw natury: od jasnego dębu po ciemny orzech, z charakterystyczną dla fornirów przestrzenną strukturą drewna. W zależności od gustu, możemy wybrać chłodną elegancję grafitu, ciepłe kawowe brązy lub nieprzemijający szyk w kolorze nero. Dzięki ponadczasowej formie drzwi z kolekcji SEMPRE LUX doskonale wpisują się w różne style wnętrz.

SEMPRE ALU – czyli najpiękniejsze połączenie drewna, szkła i aluminium. Kolorystykę stanowią m.in. jasne odcienie dębu, ciemne brązy wenge, a nawet szarości widoczne na sośnie sepii. W kolekcji tej nie zabrakło również kolorystyki Silkstone z nowymi, wyjątkowymi kolorami. Elementem wyróżniającym tę kolekcję są dekoracyjne, aluminiowe listwy, które doskonale akcentują nowoczesny charakter Sempre Alu.

SEMPRE VERSE – w tej kolekcji w roli głównej występuje włoskie szklenie o bardzo ciekawych wzorach z różnym stopniem przezroczystości. Widoczna włoska stylistyka zwraca uwagę swoją oryginalnością i dbałością o każdy detal. Drzwi z dużą powierzchnią szkła pozwalają przemycać do sąsiednich pomieszczeń łagodne światło i sprawiają wrażenie otwartej przestrzeni. Dzielą ją, ale jednocześnie zachowują integralną formę wnętrza. Dostępne w okleinie naturalnej, jak również w kolorystyce Lamistone i Silkstone. Sempre Verse –włoska sztuka w polskim wydaniu.

Poznaj najbardziej popularne kolekcje drzwi wewnętrznych.

SEMPRE FIORI – z wyjątkowym florystycznym dekorem inspirowanym stylami z poprzednich epok. Niezależnie, czy odnajdziemy w nim wpływy baroku, czy sztuki mauretańskiej, dekor ten naprawdę robi wrażenie. Stylistyka drzwi – dla kontrastu – utrzymana w minimalistycznej formie – dzięki temu świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o eklektycznym charakterze. Sempre Fiori to fuzja klasyki z nowoczesnością.

SEMPRE INSERTO – to kolejna nowa propozycja na rok 2011, synonim wytwornego piękna. Drzwi z płyciny fornirowanej z oryginalnym ryflowanym panelem. Kolorystykę stanowi szlachetna gama brązów od jasnego do hebanowego – to propozycja dla naprawdę wymagających Klientów. Takie drzwi to prawdziwa „nobilitacja” dla domu.

źródło: Pol-Skone

Bogata kolorystyka – zapraszamy do naszych salonów w Poznaniu i Swarzędzu!