WnD to firma specjalizująca się w produkcji okien PCV. Jest wynikiem pasji i przedsiębiorczości. Charakteryzuje ją ciągły rozwój technologiczny. Standardy produkcyjne firmy spełniają surowe europejskie normy, dzięki czemu WnD znajduje się w czołówce firm w Europie. Okna WnD zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu i trwałości w użytkowaniu. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej jakości i szczególnej trosce wysoko wykwalifikowanego personelu podczas procesu wykańczania produktu.

Okno ID 4000 Softline

Stonowany i elegancki system ID 4000 Softline już dzisiaj spełnia wymagania techniczne, które będą dotyczyły okien w przyszłości. Jest to możliwe dzięki połączeniu zaawansowanej technologii z ogromną dbałością o wykończenie. System ID 4000 Softline to kompaktowa forma i wyrafinowane kształty, dzięki czemu znakomicie pasuje zarówno do architektury współczesnej, jak i zabytkowej. Jego główną cechą jest zmniejszona rama. W ten sposób powierzchnia szyby jest większa, a pomieszczenia są lepiej doświetlone. Każdy element tego okna został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania i optymalnej izolacji termicznej przez długi czas.

  • Perfekcyjnie gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie i konserwację okien.
  • Eleganckie listwy przyszybowe dostępne są w kształcie kwadratowym lub zaokrąglonym, tworząc przytulną przestrzeń wewnątrz mieszkania.

Okno ID 4000 WnD

System ID 4000 WND odznacza się wysoką estetyką i nowoczesną technologią. Elegancja i delikatność kształtów objawia się w ciekawej grze wielkości i szczególnej formie ościeżnicy. System ID 4000 WND wyróżnia się uniwersalną linią pasującą do różnych typów mieszkań i domów, począwszy od tych najnowszych w dużych miastach, do tych bardziej klasycznych. Wyposażony został w zmniejszoną ramę, dzięki czemu powierzchnia szyby jest większa. W ten sposób pomieszczenia są lepiej doświetlone przy zachowaniu wysokiego poziomu izolacji. To okno zapewnia optymalne wartości termiczne, co lokuje je w klasie A.

  • Zakrzywienie zewnętrznej części profilu stanowi cechę wyróżniającą tego okna i nadaje ościeżnicy zupełne wyjątkowy kształt.
  • 15-stopniowe nachylenie ramy i ościeżnicy umożliwia optymalny odpływ wody w przypadku ulewnego deszczu.
  • Dostępne z listwą przyszybową kwadratową lub zaokrągloną

Okno ID 7000

Model ID 7000 to wersja rozwojowa linii ID. Został zaprojektowany z myślą o wyjątkowych wartościach izolacji termiczno-akustycznej. Znakomicie sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych. Wyróżnia go kwadratowa i zdecydowana linia. Większa ościeżnica o grubości 85 mm daje możliwość zamontowania nawet poczwórnego szkła w celu zapewnienia wysokiej wydajności energetycznej, która przełoży się na zdumiewająco niskie rachunki. Koszty wietrzenia i chłodzenia znacząco się zmniejszą. Linia ID 7000 podnosi komfort życia i nadaje się doskonale do każdego typu mieszkania i domu od typów klasycznych do najnowocześniejszego designu dzięki bogatej gamie kolorystycznej i okleinie imitującej drewno.

  • Dwa otwory mikrowentylacyjne zapewniają optymalny obieg powietrza, który zapobiega pojawianiu się nieprzyjemnej pleśni w domu.
  • Pakiety szybowe o niskiej emisji wypełnione gazem argon zapewniają doskonałą izolację termiczno-akustyczną.