TWIN FIT

Jedna klamką i oba skrzydła okna otwarte! Nowe okucie twin fit z oferty OKNOPLAST-Kraków pozwala na jednoczesne otwarcie dwóch skrzydeł okna za pomocą jednej klamki. To idealne rozwiązanie dla osób lubiący wygodę i komfort użytkowania.

Podwójny uchył można zastosować w przypadku okien ze słupkiem ruchomym. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki nowym okuciom twin-fit, które dostępne są tylko w ofercie OKNOPLAST-Kraków. Wygląd i estetyka okna z zewnątrz nie ulegają zmianie. Różnica polega tylko na zastosowaniu nowego mechanizmu w okuciach – tłumaczy Rafał Karaś, Menadżer ds. Doradztwa Technicznego OKNOPLAST-Kraków. Rozwiązanie to znakomicie podnosi walory użytkowe okien, sprawiając, że zyskują one dodatkową funkcję.

Twin fit jest nowością na polskim rynku, którą jako pierwszy wprowadza do oferty OKNOPLAST-Kraków. To praktyczne rozwiązanie znakomicie podnosi funkcjonalność okien, sprawiając, że ich użytkowanie staje się jeszcze wygodniejsze.

WIN-STEP

akcesoria_okiennne_winstep02Nowy próg balkonowy rozwiązuje wszystkie dotychczasowe problemy z użytkowaniem drzwi balkonowych, bedąc znaczącym postępem technologicznym w produkcji okien PVC. Został on zaprojektowany w ramach systemu VEKA Perfectline i jest w pełni kompatybilny z drzwiami balkonowymi OKNOPLAST-Kraków. Specjalnie zaprojektowane zaczepy okuciowe zostały wykonane w firmie MACO, a całe rozwiązanie o wysokości niecałych 2 cm (wysokość standardowego progu wynosi 7 cm) stało się szybko popularne wśród Klientów OKIEN z Krakowa.

TERMORAMKA

thumb_11768__door_thumbnailRamka międzyszybowa ze stali szlachetnej najnowszej generacji, spełnia wszystkie warunki stawiane tzw. „Ciepłej ramce” przez bardzo rygorystyczną normę DIN V 4108, wymaganą w Unii Europejskiej. Eliminuje ona tzw. mostek termiczny, zmniejszając straty ciepła nawet do 10% w stosunku do tradycyjnych ramek aluminiowych.

WIN-CLICK

akcesoria_okienne_winclickSystem ten, składający się ze „sprytnego” zatrzasku, pozwala na pełne wykorzystanie funkcji balkonu lub tarasu. Umożliwia on zatrzaśnięcie drzwi balkonowych od zewnątrz bez konieczności ich zamykania przy pomocy klamki, chroniąc pokój przed przeciągiem, co jest szczególnie istotne w wietrzne, jesienne dni. Dodatkiem do zatrzasku WIN-CLIK jest elegancki i ergonomiczny pochwyt z aluminium, oferowany tylko w OKNACH z Krakowa, o niepowtarzalnej estetyce i wyjątkowej trwałości. Dostępny w kolorach: złotym, brązowym i białym.

NAWIEWNIK AERECO

dodatki_okienne_nawiewnikiGdy wilgotność w mieszkaniu wzrasta (na skutek oddychania, prania, gotowania) automatyczny nawiewnik aereco samoczynnie zwiększa przepływ powietrza, osuszając pomieszczenie. Gwarantuje to komfort, ogranicza wydatki na ogrzewanie, a także chroni ściany budynku przed zawilgoceniem. Raz zamontowany w oknie nawiewnik aereco nie wymaga obsługi, jest bardzo estetyczny i łatwy w utrzymaniu czystości. Nawiewniki higrosterowane aereco są produkowane we Francji. Zakup nawiewnika rozwiąże problemy z wentylacją i na wiele lat zapewni satysfakcję z użytkowania okien.

MOSKITIERY

Moskitiera przeciw owadom nadaje się do montażu w oknach i drzwiach balkonowych. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie chroni skutecznie przed owadami latem i umożliwia łatwy jej demontaż zimą. Podstawowe elementy moskitiery importowane są z Kanady.

SZPROSY

akcesoria_okienne_szprosyOkno stanowi integralną cześć stylu architektonicznego każdego budynku. Estetyczne wrażenie elegancji mogą poprawić m.in. szprosy wewnątrzszybowe, jak również szprosy zewnętrzne (wiedeńskie). Wykonywane są one w celu podkreślenia zabytkowego charakteru okna lub imitacji podziału w oknie. Do wyboru w szerokiej gamie kolorów oraz szerokości.